Meist

MULGI MARI on Puide talu maasikate kaubamärk. Maasikaväljad laiuvad Puide külas, Valgamaal, kuna aga Puide küla kuulub Mulgimaa piirkonna alla, siis sellest tuleneb nime päritolu – MULGI MARI.

MULGI MARI väärtustab kodumaises puhtas looduses kasvatatud marju ning hindab Mulgimaa kultuuri ja traditsioone. Maasikakasvatusega on Puide talu põldudel tegeletud juba enam kui 10 aastat. Pikaajalised kogemused innustavad aga jätkuvat teadmiste ja oskuste täiustamist, sest MULGI MARI soovib pakkuda kõige ilusamaid, maitsvamaid ja magusamaid kodumaiseid maasikaid.

MULGI MARI maasikad pakatavad päikesest ja maitsest!

MULGI MARI maasikad kannavad eestimaise toidu kvaliteedimärke Ehtne Talutoit ja Mulgi Värk.

Ehtne talutoit

Ehtne Talutoit on naturaalse, värske ja maitsva toidu sümbol. Nähes seda märki, võib klient olla kindel, et tegemist on ehtsa, talus kasvatatud toiduga.

Tootjatele, kellel on õigus kasutada ehtsa talutoidu märki, kehtivad selged nõuded ja reeglid, mille täitmist kontrollib märgi väljaandja Eestimaa Talupidajate Keskliit.

Mulgi värk

Mulgi märk tähistab Mulgimaal pakutavaid tooteid – neid, mis on piirkonnas kasvatatud ja järgivad ajaloolist traditsiooni. Ühesõnaga – mulgi värk.

Mulgi värk-uhkuse asi!

Märgi väljaandja on Mulgimaa Arenduskoda.