Meist

MULGI MARI maasikaväljad laiuvad enam kui 50-nel hektaril Puide külas, Valgamaal. Puide küla kuulub aga ka Mulgimaa piirkonna alla, sellest ka meie nime päritolu – MULGI MARI.

Kaubamärk MULGI MARI ühendab kaht maasikakasvatajat, kes väärtustavad kodumaises puhtas looduses kasvatatud marju ning hindavad Mulgimaa kultuuri ja traditsioone. Maasikakasvatusega on MULGI MARI põldudel tegeletud juba 10 aastat. Pikaajalised kogemused innustavad aga jätkuvat teadmiste ja oskuste täiustamist, sest MULGI MARI soovib pakkuda kõige ilusamaid, maitsvamaid ja magusamaid kodumaiseid maasikaid.

MULGI MARI maasikad pakatavad päikesest ja maitsest!

MULGI MARI maasikad kannavad eestimaise toidu kvaliteedimärke Ehtne Talutoit ja Mulgi Värk.

Ehtne talutoit

Ehtne Talutoit on naturaalse, värske ja maitsva toidu sümbol. Nähes seda märki, võib klient olla kindel, et tegemist on ehtsa, talus kasvatatud toiduga.

Tootjatele, kellel on õigus kasutada ehtsa talutoidu märki, kehtivad selged nõuded ja reeglid, mille täitmist kontrollib märgi väljaandja Eestimaa Talupidajate Keskliit.

Mulgi värk

Mulgi märk tähistab Mulgimaal pakutavaid tooteid – neid, mis on piirkonnas kasvatatud ja järgivad ajaloolist traditsiooni. Ühesõnaga – mulgi värk.

Mulgi värk-uhkuse asi!

Märgi väljaandja on Mulgimaa Arenduskoda.